Info: +372 5194 6155
Klienditugi: E-R 10-16

Naiste kõrvarõngad

18.00

Ärme unusta emadena ära ka ennast, kui naist!

Omanäolised ja naiselikud kõrvarõngad, mis on valmistatud roostevabast terasest ning kulla värvi. Sobivad suurepäraselt veidi erilisemateks hetkedeks, et tuua esile veelgi rohkem naiselikku ilu.

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Tarneinfo

Valmistatud Hollandis.

Kõrvarõngaste materjaliks on roostevaba teras.

Pikaaegsel perioodil igapäevasel kasutamisel võib kludne värv tuhmuda.

Iluprotseduuride tegemisel (dushi, saun, kreemitamine jms) on soovitatav kõrvarõngad eemaldada, et need hoiaksid pikemalt oma ilusat välimust.

Brändist BAZOU. Bazou on Rotterdamis asuv Hollandi bränd, kes loob uhkeid, soodsaid ja kvaliteetseid ehteid. Nad disainivad oma ehted moeteadlikule naisele, kellele meeldib silma paista, kuid mitte liiga palju.

 

Lisainfo

Mudel

3 Süda, Noorkuu, Võlu, Süda, Kulon ja kivi, Pärline, Rebel, Leopard, Naudi elu, Antiikne süda, Kuu, Põhjanael, Kivi ring, 3 Tähte, 3 Ringi

Tarneinfo

Tooteid müüakse ja tarnitakse Eestisse kliendi poolt valitud pakiautomaati või eelneval kokkuleppel käest-kätte. Samuti on osapoolte kokkuleppel võimalik pakk üle anda ka soomes, Klaukkalas.

Tellimust asume täitma peale makse laekumist ning postitame tellimuse kliendi poolt valitud pakiautomaati reeglina 2-3 tööpäeva jooksul. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame klienti paki viibisest esimesel võimalusel.

Standard tarneaeg on 2-4 tööpäeva Riigisiseselt. paki liikumise kiirus lähtekohast sihtkohta sõltub ettevõttest, kellelt teenus on ostetud.

Standard tarneaeg Soome on 2-15 tööpeva. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame Teid esimesel võimalusel. Pakiautomaati pandud paki liikumine sõltub Kullerteenuse pakkujast.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram