Info: +372 5194 6155
Klienditugi: E-R 10-16

Küünekleepsud

6.50

Brändilt Girl Nation küüne kleepsud tüdrukutele

25 lummavat kooritavat ja kleepitavat küünekleebist! Iga küünte kleebis on erineva suurusega, et see sobiks iga sõrmeküünega. Küünekleebised on ka lõhnastatud; magusa lõhna vabastamiseks kraapige kleebist!

Lihtne peale kanda ja lihtne eemaldada!

 

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Tarneinfo

Mõeldud lastele vanuses 3 kuni 7 aastat.

Ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Lisainfo

Tarneinfo

Tooteid müüakse ja tarnitakse Eestisse kliendi poolt valitud pakiautomaati või eelneval kokkuleppel käest-kätte. Samuti on osapoolte kokkuleppel võimalik pakk üle anda ka soomes, Klaukkalas.

Tellimust asume täitma peale makse laekumist ning postitame tellimuse kliendi poolt valitud pakiautomaati reeglina 2-3 tööpäeva jooksul. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame klienti paki viibisest esimesel võimalusel.

Standard tarneaeg on 2-4 tööpäeva Riigisiseselt. paki liikumise kiirus lähtekohast sihtkohta sõltub ettevõttest, kellelt teenus on ostetud.

Standard tarneaeg Soome on 2-15 tööpeva. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame Teid esimesel võimalusel. Pakiautomaati pandud paki liikumine sõltub Kullerteenuse pakkujast.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram