Info: +372 5194 6155
Klienditugi: E-R 10-16

meie lugu

… ja brändist ISE

ISE bränd ja selle taga seisva kahe esmakordse ema liit sündis väga loomulikult ja samas ka vajaduspõhiselt. Tahame pakkuda teile kõike seda, mis meil endil silma särama ja südame kiiremalt põksuma paneb. Brändi nimi "ISE" sündis tänu pisikestele preilidele meie elus, kes juba varajasest east hoolimata kõike ise teha soovivad. Ja millest muust siis alata kui mitte sööginõudest ja põlledest? Veel enne kui esimesed sõnad üle huulte tulid, andsid neiud iga haaratud lusikaga märku, et soovivad ise hakkama saada. Ja miks neid siis keelata? Kinnitame kausi tugevalt laua külge, paneme ette põlle koos mugava taskuosaga, mis kõik suust mööda mineva kinni püüab ja läksime! Ja see on alles algus..

Vahvaid kingiideed ja palju muud

Meie toodete hulgast leiate vahvaid kingiideid, meie enda poolt disainitud kaarte beebipeoks ja beebiootuse, minisünnipäevade tähistamiseks – jäädvustamiseks. Samuti pakume põnevaid kaarte faktidega, millest võib kujuneda lõbus mäng kogu perele. Lisaks on meie tootevalikus silikoonist söögitarvikud väikelastele, mida on testinud meie enda pisikesed ja oleme saanud kinnitust, 
et meie söögikomplektidel on nii mõnigi positiivne eelis kaubanduses pakutavate toodete ees.
Meie lapsed on olnud söögikomplektidest vaimustuses ning nõustuvad söögiajal isegi hea meelega põlle kandma! Seetõttu oleme ka ise söögikomplektidest vaimustuses ja hakanud tooteid väga armastama, mida soovime ka teiega jagada.
Vaata tooteid

Loodame, et olete meie toodetest sama põnevil kui meie ISE.

Niisiis, kui Te olete juba sattunud meie lehele, natuke ringi vaadanud ja tutvunud meie praeguse tootevalikuga, siis see pole kõik. Nii nagu lapsed avastavad maailma päev päevalt, liigume ka meie selles suunas, et tasapisi oma uusi tootevalikuid ja ideid Teieni tuua.
Aitäh Teile ning põnevat avastamist!
arrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram