Info: +372 5194 6155
Klienditugi: E-R 10-16

Ostu ja müügitingimused

isebabies.com müügi-ja tagastustingimused

  • Tellimine

Lisage soovitud tooted ostukorvi. Veenduge, et toodete suurused jms vastavad Teie valitule. Korvis saate kauba koguseid muuta, samuti vajadusel kaupa eemaldada (vajutades nuppu „eemalda see toode“). Kui olete ostukorvis koguse muudatusi teinud, siis vajutage nuppu „Uuenda ostukorvi“. Kui soovite poes ostmist jätkata, siis vajutage nuppu „Jätka ostmist“.

Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „Maksmaˮ.

Tellimuse lehel sisestage oma kontaktandmed ning valige sobiv ….. pakiautomaadi asukoht ja kauba eest tasumise viis.

Kontrollige üle oma andmed ja tellimuse sisu ning vajutage nuppu “Esita tellimus”.

“Esita tellimus” nupp kinnitab tellimuse andmed ning suunab teid edasi Internetipanga lehele kus saate tellimuse eest tasuda.

Kui olete tellimuse eest maksnud, saadame teie e-mailile kinnituse koos tellimuse sisuga.

ISEBABIES.COM lehel tehtud tellimusi käsitleme tööpäevadel E-R 10.00 – 17.00. Kui Te esitate tellimuse reedel pärast kella 16.00, vormistame selle järgneval esmaspäeval.

  • Müügitingimused

Montonio finance vahendab kõiki ISEBABIES.COM makseid.

Võimalik tasuda pangalinkidega: LHV, Swedbank, SEB, Luminor, Coop pank, Citadele.

CATARA OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, CATARA OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance-le.

ISEBABIES.COM võtab vastu makseid Eurodes.

ISEBABIES.COM toetab makseid läbi kõikide Eesti pankade ja lisaks krediitkaarte.

  • Tarne info

Tooteid müüakse ja tarnitakse Eestisse kliendi poolt valitud pakiautomaati või eelneval kokkuleppel käest-kätte. Samuti on osapoolte kokkuleppel võimalik pakk üle anda ka soomes, Klaukkalas.

Tellimust asume täitma peale makse laekumist ning postitame tellimuse kliendi poolt valitud pakiautomaati reeglina 2-3 tööpäeva jooksul. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame klienti paki viibisest esimesel võimalusel.

Standard tarneaeg on 2-4 tööpäeva Riigisiseselt. Paki liikumise kiirus lähtekohast sihtkohta sõltub ettevõttest, kellelt teenus on ostetud.

Standard tarneaeg Soome on 2-15 tööpeva. Kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame Teid esimesel võimalusel. Pakiautomaati pandud paki liikumine sõltub kullerteenuse pakkujast.

  • Tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 30 päeva jooksul.

30-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kliendile tagastatakse raha 1-3 tööpäeva jooksul peale toote tagastamist.

  • Tagastada tuleb toode Omniva pakiautomaati.

Kellele: CATARA OÜ

Tagastuspunkt: Tartu, Lõunakeskuse Omniva pakiautomaat

Telefon: +372 5194 6155

Tagastamisel, palume saata email koos tellimuse numbriga.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram