Info: +372 5194 6155
Klienditugi: E-R 10-16

Laste CLIP ON kõrvarõngad “ÜKSSARVIKUD”

22.00

CLIP ON kõrvarõngad on brändilt Girl Nation ja just nendele pisikestele preilidele, kellel veel pole kõrvas auke, kuid sooviks ka kõrvarõngaid kanda. Clip ON on läbipaistev ja valmistatud pehmest libisemiskindlast silikoonist, seega on see õrn väikestele kõrvadele. 

Optimaalse mugavuse tagamiseks venitage õrnalt klambrid.

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Tarneinfo

Hüpoallergeenne, nikli- ja pliivaba

NB! Mõeldud lastele alates 5. eluaastast.

 

Lisainfo

Tarneinfo

Tooteid müüakse ja tarnitakse Eestisse kliendi poolt valitud pakiautomaati või eelneval kokkuleppel käest-kätte. Samuti on osapoolte kokkuleppel võimalik pakk üle anda ka soomes, Klaukkalas.

Tellimust asume täitma peale makse laekumist ning postitame tellimuse kliendi poolt valitud pakiautomaati reeglina 2-3 tööpäeva jooksul. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame klienti paki viibisest esimesel võimalusel.

Standard tarneaeg on 2-4 tööpäeva Riigisiseselt. paki liikumise kiirus lähtekohast sihtkohta sõltub ettevõttest, kellelt teenus on ostetud.

Standard tarneaeg Soome on 2-15 tööpeva. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame Teid esimesel võimalusel. Pakiautomaati pandud paki liikumine sõltub Kullerteenuse pakkujast.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram