Info: +372 5194 6155
Klienditugi: E-R 10-16

Montessori puidust puzzled

13.00

Montessori puididust puzzle, kokkupanemine arendab lapse  käe-silma koordinatsiooni.Need väikelastele mõeldud loomamõistatused on valmistatud kvaliteetsest, vastupidavast ja keskkonnasõbralikust  puidust. Puzzle tükid on kumerate servadega ning ohutud. 

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Tarneinfo

Funktsioonid :

    • Kvaliteetne materjal

    • Keskkonnasõbralik

    • Puslemänguasi

    • Lihtne kaasas kanda

• Mõõdud:  20,96cm  x 10,16cm x 1,27cm

Tooted on USA brändilt Toyarina

Lisainfo

Mudel

Dinosaurus, Elevant, Lennuk, Rakett

Tarneinfo

Tooteid müüakse ja tarnitakse Eestisse kliendi poolt valitud pakiautomaati või eelneval kokkuleppel käest-kätte. Samuti on osapoolte kokkuleppel võimalik pakk üle anda ka soomes, Klaukkalas.

Tellimust asume täitma peale makse laekumist ning postitame tellimuse kliendi poolt valitud pakiautomaati reeglina 2-3 tööpäeva jooksul. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame klienti paki viibisest esimesel võimalusel.

Standard tarneaeg on 2-4 tööpäeva Riigisiseselt. paki liikumise kiirus lähtekohast sihtkohta sõltub ettevõttest, kellelt teenus on ostetud.

Standard tarneaeg Soome on 2-15 tööpeva. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame Teid esimesel võimalusel. Pakiautomaati pandud paki liikumine sõltub Kullerteenuse pakkujast.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram