Info: +372 5194 6155
Klienditugi: E-R 10-16

Beebipeo kaardid “KOLM ELEVANTI”

15.00

Beebipeo kaardid, millega korraldada üks vahva traditsiooniline ennustusmäng. Pakis on 5 mängukaarti, 5 erineva mänguga. Beebipeo mäng on kaasahaarav ja võib kujuneda ülimalt naljakaks, sest mitte kõik ei ole veel kogenud emaks saamist ja emaks olemise rolli.

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Tarneinfo

Beebipeo kaardid “KOLM ELEVANTI”, millega korraldada üks vahva traditsiooniline ennustusmäng. Pakis on 5 mängukaarti, erineva mänguga.

Lisainfo

Tarneinfo

Tooteid müüakse ja tarnitakse Eestisse kliendi poolt valitud pakiautomaati või eelneval kokkuleppel käest-kätte. Samuti on osapoolte kokkuleppel võimalik pakk üle anda ka soomes, Klaukkalas.

Tellimust asume täitma peale makse laekumist ning postitame tellimuse kliendi poolt valitud pakiautomaati reeglina 2-3 tööpäeva jooksul. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame klienti paki viibisest esimesel võimalusel.

Standard tarneaeg on 2-4 tööpäeva Riigisiseselt. paki liikumise kiirus lähtekohast sihtkohta sõltub ettevõttest, kellelt teenus on ostetud.

Standard tarneaeg Soome on 2-15 tööpeva. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame Teid esimesel võimalusel. Pakiautomaati pandud paki liikumine sõltub Kullerteenuse pakkujast.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram