Info: +372 5194 6155
Klienditugi: E-R 10-16

Beebiootuse kaardid “FLOWER”

13.50

Beebiootus kaardid, millega jäädvustada imelist ootusaega ja kasvavat kõhukest. Kaardipakis on kokku 22 kaarti, nende hulgas emale, kes ootab pojakest, emale, kes ootab tütrekest ning emale, kelle ootus ja rõõm on topelt.

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Tarneinfo

Beebiootuse kaardid, millega jäädvustada imelist ootusaega ja kasvavat kõhukest.

Lisainfo

Tarneinfo

Tooteid müüakse ja tarnitakse Eestisse kliendi poolt valitud pakiautomaati või eelneval kokkuleppel käest-kätte. Samuti on osapoolte kokkuleppel võimalik pakk üle anda ka soomes, Klaukkalas.

Tellimust asume täitma peale makse laekumist ning postitame tellimuse kliendi poolt valitud pakiautomaati reeglina 2-3 tööpäeva jooksul. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame klienti paki viibisest esimesel võimalusel.

Standard tarneaeg on 2-4 tööpäeva Riigisiseselt. paki liikumise kiirus lähtekohast sihtkohta sõltub ettevõttest, kellelt teenus on ostetud.

Standard tarneaeg Soome on 2-15 tööpeva. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame Teid esimesel võimalusel. Pakiautomaati pandud paki liikumine sõltub Kullerteenuse pakkujast.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram