Info: +372 5194 6155
Klienditugi: E-R 10-16

Snäkitops “Kollane”

14.50

Kokkuvolditav snäkitops. Nüüdsest on snäkkide kaasavõtmine lihtsam kui kunagi varem ja kokkuvolditavast snäkitopsist saab Sinu lemmik kõikjal – autos, lennukis, mänguväljakul, rannas, poodides. Silikoonist snäkitopsi ava on tehtud selliselt, et lapsel oleks hea snäkke kerge vaevaga kätte saada, kuid samas on tops raputuskindel ja hoiab snäkid kindlalt topsi sees. Snäkitopsile käib peale ka silikoonist kaas.

Snäkitopsi sang on fikseeritud ega liigu.

Hoiatus: alati kasutada vanema järelvalve all.

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Tarneinfo

Kokkuvolditav snäkitops, viies ilusas toonis. Silikoonist snäkitops ja selle kaas on valmistatud 100% toiduklassi silikoonist ja on BPA vabad, neid on lihtne puhastada. Toode on nõudepesumasinas pestav, külma-ja kuumakindel.

Lisainfo

Tarneinfo

Tooteid müüakse ja tarnitakse Eestisse kliendi poolt valitud pakiautomaati või eelneval kokkuleppel käest-kätte. Samuti on osapoolte kokkuleppel võimalik pakk üle anda ka soomes, Klaukkalas.

Tellimust asume täitma peale makse laekumist ning postitame tellimuse kliendi poolt valitud pakiautomaati reeglina 2-3 tööpäeva jooksul. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame klienti paki viibisest esimesel võimalusel.

Standard tarneaeg on 2-4 tööpäeva Riigisiseselt. paki liikumise kiirus lähtekohast sihtkohta sõltub ettevõttest, kellelt teenus on ostetud.

Standard tarneaeg Soome on 2-15 tööpeva. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame Teid esimesel võimalusel. Pakiautomaati pandud paki liikumine sõltub Kullerteenuse pakkujast.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram