Info: +372 5194 6155
Klienditugi: E-R 10-16

Sektoritega taldrik “Marmor”

17.90

Sektoritega silikoonist taldrik kaanega viies ilusas värvitoonis. Praktiline taldrik, mis muudab ise söömise lõbusaks. Lastele on oluline, kuidas toit taldrikul välja näeb ja sektoritega taldrikul on imelihtne serveerida uusi maitseid. Taldriku kumerad ääred aitavad toitu kergemini kätte saada ja silikoonist pind on libisemiskindel.
Kaas peale ja järele jäänud toit uut söögikorda ootama!
Põhja all ei ole iminappa.

Hoiatus: alati kasutada vanema järelvalve all.

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Tarneinfo

Sektoritega silikoonist taldrik kaanega viies ilusas värvitoonis. Praktiline taldrik, mis muudab söögiaja lõbusaks ise söömist alustavatel lastel.
Silikoonist taldrik ja selle kaas on valmistatud 100% toiduklassi silikoonist ja on BPA vabad, neid on lihtne puhastada. Tooted on nõudepesumasinas pestavad, külma-ja kuumakindlad.

Lisainfo

Tarneinfo

Tooteid müüakse ja tarnitakse Eestisse kliendi poolt valitud pakiautomaati või eelneval kokkuleppel käest-kätte. Samuti on osapoolte kokkuleppel võimalik pakk üle anda ka soomes, Klaukkalas.

Tellimust asume täitma peale makse laekumist ning postitame tellimuse kliendi poolt valitud pakiautomaati reeglina 2-3 tööpäeva jooksul. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame klienti paki viibisest esimesel võimalusel.

Standard tarneaeg on 2-4 tööpäeva Riigisiseselt. paki liikumise kiirus lähtekohast sihtkohta sõltub ettevõttest, kellelt teenus on ostetud.

Standard tarneaeg Soome on 2-15 tööpeva. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame Teid esimesel võimalusel. Pakiautomaati pandud paki liikumine sõltub Kullerteenuse pakkujast.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram