Info: +372 5194 6155
Klienditugi: E-R 10-16

Lauamatt “Roosa”

15.00

Silikoonist lauamatt on asendamatu abivahend väikelapse söögiajaks. Lauamatti on kerge puhastada ning hea kasutada laua kaitseks. Nii saavad lapsed vabamalt ise toidumaailma avastada.
Silikoonist lauamatiga sobib väga hästi kokku meie tootevalikus olev kauss, mis kinnitub veelgi kindlamalt lauamatile ning muudab ise söömise lapse jaoks kordades mugavamaks.

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Tarneinfo

Silikoonist lauamatt on suurepärane abivahend väikelastele söögiajaks.

Lisainfo

Tarneinfo

Tooteid müüakse ja tarnitakse Eestisse kliendi poolt valitud pakiautomaati või eelneval kokkuleppel käest-kätte. Samuti on osapoolte kokkuleppel võimalik pakk üle anda ka soomes, Klaukkalas.

Tellimust asume täitma peale makse laekumist ning postitame tellimuse kliendi poolt valitud pakiautomaati reeglina 2-3 tööpäeva jooksul. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame klienti paki viibisest esimesel võimalusel.

Standard tarneaeg on 2-4 tööpäeva Riigisiseselt. paki liikumise kiirus lähtekohast sihtkohta sõltub ettevõttest, kellelt teenus on ostetud.

Standard tarneaeg Soome on 2-15 tööpeva. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame Teid esimesel võimalusel. Pakiautomaati pandud paki liikumine sõltub Kullerteenuse pakkujast.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram