Info: +372 5194 6155
Klienditugi: E-R 10-16

Kõrrega joogitops “Helesinine”

12.90

Silikoonist kõrs on lapse hammastele ja suule pehme ning ohutu. Silikoonist joogitopsil on mõlemal küljel väiksed käepidemed, mis teevad lapsel ise joomise ja topsi hoidmise lihtsamaks. Topsi sees on ka mõõtjoon.
Kuna toode on silikoonist, siis muljudes ja maha kukkudes vōib kaas pealt tulla. Seega ei saame me garanteerida lekkekindlust!

Hoiatus: alati kasutada vanema järelvalve all.

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Tarneinfo

Silikoonist joogitops kõrrega viies erinevas toonis. Funktsionaalne toode, mida saab kasutada nii kõrrega joogitopsina kui ka tassina. Joogitops ja selle kaas koos kõrrega on valmistatud 100% toiduklassi silikoonist ja on BPA vabad, neid on lihtne puhastada ja need on nõudepesumasinas pestavad.

Lisainfo

Tarneinfo

Tooteid müüakse ja tarnitakse Eestisse kliendi poolt valitud pakiautomaati või eelneval kokkuleppel käest-kätte. Samuti on osapoolte kokkuleppel võimalik pakk üle anda ka soomes, Klaukkalas.

Tellimust asume täitma peale makse laekumist ning postitame tellimuse kliendi poolt valitud pakiautomaati reeglina 2-3 tööpäeva jooksul. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame klienti paki viibisest esimesel võimalusel.

Standard tarneaeg on 2-4 tööpäeva Riigisiseselt. paki liikumise kiirus lähtekohast sihtkohta sõltub ettevõttest, kellelt teenus on ostetud.

Standard tarneaeg Soome on 2-15 tööpeva. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame Teid esimesel võimalusel. Pakiautomaati pandud paki liikumine sõltub Kullerteenuse pakkujast.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram