Info: +372 5194 6155
Klienditugi: E-R 10-16

Joogitass “Roosa”

10.90

Silikoonist joogitass, mis on loodud väikestele avastajatele, kes tahaksid ise joomise viia järgmisele tasemele. Avatud tassist joomine on uus oskus, mis vajab aega ja harjutamist. Silikoonist tass on hea harjutamiseks kuna on purunemiskindel ja silikoonist pind ei ole käele libe ning tass püsib ilusti käes.

Hoiatus: alati kasutada vanema järelvalve all.

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Tarneinfo

Silikoonist joogitass, mis on loodud väikestele avastajatele, kes tahaksid ise joomise viia järgmisele tasemele. Silikoonist tass on valmistatud 100% toiduklassi silikoonist ja on BPA vaba, seda on lihtne puhastada ja see on nõudepesumasinas pestav.

Lisainfo

Tarneinfo

Tooteid müüakse ja tarnitakse Eestisse kliendi poolt valitud pakiautomaati või eelneval kokkuleppel käest-kätte. Samuti on osapoolte kokkuleppel võimalik pakk üle anda ka soomes, Klaukkalas.

Tellimust asume täitma peale makse laekumist ning postitame tellimuse kliendi poolt valitud pakiautomaati reeglina 2-3 tööpäeva jooksul. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame klienti paki viibisest esimesel võimalusel.

Standard tarneaeg on 2-4 tööpäeva Riigisiseselt. paki liikumise kiirus lähtekohast sihtkohta sõltub ettevõttest, kellelt teenus on ostetud.

Standard tarneaeg Soome on 2-15 tööpeva. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame Teid esimesel võimalusel. Pakiautomaati pandud paki liikumine sõltub Kullerteenuse pakkujast.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram