Info: +372 5194 6155
Klienditugi: E-R 10-16

Poster “Ma austan oma sõpru”

7.0020.00

Lastetoa seintele mõeldud postrid, mis on armsa ja heatahtliku sõnumiga andes lastele head eeskuju ning positiivsust.

Teeme ka personaalse sõnumi ja temaatikaga postreid.

Kirjuta oma soovist [email protected]

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Tarneinfo

Lastetoa postrid on prinditud kvaliteetsele paberile ning pildid on väga selged ja ilusad. Postreid on võimalik osta nii raamiga, kui ka raamita. Raamita pilt annab hea võimaluse ise valida endale  sobiva raami.

Lisainfo

Vali raam

,

Vali suurus

,

Tarneinfo

Tooteid müüakse ja tarnitakse Eestisse kliendi poolt valitud pakiautomaati või eelneval kokkuleppel käest-kätte. Samuti on osapoolte kokkuleppel võimalik pakk üle anda ka soomes, Klaukkalas.

Tellimust asume täitma peale makse laekumist ning postitame tellimuse kliendi poolt valitud pakiautomaati reeglina 2-3 tööpäeva jooksul. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame klienti paki viibisest esimesel võimalusel.

Standard tarneaeg on 2-4 tööpäeva Riigisiseselt. paki liikumise kiirus lähtekohast sihtkohta sõltub ettevõttest, kellelt teenus on ostetud.

Standard tarneaeg Soome on 2-15 tööpeva. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame Teid esimesel võimalusel. Pakiautomaati pandud paki liikumine sõltub Kullerteenuse pakkujast.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram