Info: +372 5194 6155
Klienditugi: E-R 10-16

Musliinilapi komplekt “Laiskloom”( 2tk pakis)

19.00

Musliinilapi komplekt “Draakonivili” on tehtud 100% orgaanilisest musliinikangast ja on kahekihilise struktuuriga, mis teeb selle hästi imavaks. 

Kaks on parem kui üks: kaks käepärases suuruses musliinilappi (60x60cm) tulevad samasuguses musliinikotikeses ja on seega kohe valmis kinkimiseks beebipeol või beebi sünni puhul. Musliinilappe saab kasutada nii kaisulapina kui ka suu puhastamiseks.

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Tarneinfo

Hutch&Putch musliinilapid on mitmekülgsed ja absoluutselt universaalsed. Neid saab kasutada jalutuskäru kattena, päikesekaitsena, kerge suvise tekina, beebi suulapina või privaatsemaks imetamiseks ja mähkimiseks. 

Musliin on katsudes pehme, mistõttu on see ideaalne tundlikule ja pehmele beebinahale. Kõik meie musliinilapid on õmmeldud Saksamaal ja vastavad GOTS standardile.

Suurused ja musliinilappide hooldus

* Praktiline komplekt kahe musliinilapiga

* Suurus 60x60cm

* Masinas pestav 40°C juures

* Kuivatikindel

* Mitte triikida

Musliinilappe kasutates ja pestes muutuvad need järjest pehmemaks ajaga, mis annab neile tüüpilised musliini omadused.

Lisainfo

Tarneinfo

Tooteid müüakse ja tarnitakse Eestisse kliendi poolt valitud pakiautomaati või eelneval kokkuleppel käest-kätte. Samuti on osapoolte kokkuleppel võimalik pakk üle anda ka soomes, Klaukkalas.

Tellimust asume täitma peale makse laekumist ning postitame tellimuse kliendi poolt valitud pakiautomaati reeglina 2-3 tööpäeva jooksul. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame klienti paki viibisest esimesel võimalusel.

Standard tarneaeg on 2-4 tööpäeva Riigisiseselt. paki liikumise kiirus lähtekohast sihtkohta sõltub ettevõttest, kellelt teenus on ostetud.

Standard tarneaeg Soome on 2-15 tööpeva. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame Teid esimesel võimalusel. Pakiautomaati pandud paki liikumine sõltub Kullerteenuse pakkujast.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram