Info: +372 5194 6155
Klienditugi: E-R 10-16
Allahindlus!

Mälestustekarp “KOAALA”

37.00

Mälestustekarp on suurepärane kingitus endale, beebipeoks või katsikuks, kuhu koguda imelisi mälestusi beebiootuse ajast või beebi pilte ja esemeid.

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Tarneinfo

Mälestustekarp “KOAALA” on suurepärane kingitus endale, beebipeoks või katsikuks.

Mõõdud:

Laius     33,5 cm

Kõrgus   19 cm

Sügavus 26,5cm

Lisainfo

Tarneinfo

Tooteid müüakse ja tarnitakse Eestisse kliendi poolt valitud pakiautomaati või eelneval kokkuleppel käest-kätte. Samuti on osapoolte kokkuleppel võimalik pakk üle anda ka soomes, Klaukkalas.

Tellimust asume täitma peale makse laekumist ning postitame tellimuse kliendi poolt valitud pakiautomaati reeglina 2-3 tööpäeva jooksul. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame klienti paki viibisest esimesel võimalusel.

Standard tarneaeg on 2-4 tööpäeva Riigisiseselt. paki liikumise kiirus lähtekohast sihtkohta sõltub ettevõttest, kellelt teenus on ostetud.

Standard tarneaeg Soome on 2-15 tööpeva. kui tarneaeg pikeneb meie tõttu, teavitame Teid esimesel võimalusel. Pakiautomaati pandud paki liikumine sõltub Kullerteenuse pakkujast.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram