Toodetest

SILIKOONIST TOOTED

silikoonist tooted on 100% toiduklassi silikoonist ja BPA vabad. Tooted on kergesti puhastatavad, nõudepesumasinas pestavad ning kuuma-ning külmakindlad. Kauss kinnitub sobivale alusele iminapa meetodil, mida on lihtne eemaldada, tõmmates  väljaulatuvat osa. Silikoonist matt ning kauss sobivad ülihästi koos kasutamiseks ning kausi kinnitumine on veelgi kindlam. Põll hoiab imehästi vormi, mis püüab kinni enamuse maha pudenevast toidust.

NB! Soovitame kasutada alates 6ndast elukuust, vanema järelvalve all.

KAARDID

Kaardid on valmistatud paberist, mille paksuseks on 250mg. Soovitame kaarte mitte kortsutada, kuna see vähendab nende kasutusaega. Samuti kaartide kasutamine erinevates ilmastikuoludes või muul moel vee ja niiskusega kokku puutudes võib väheneda oliliselt kaartide kaubanduslik välimust.

NB! Minisünnipäeva kaarte soovitame kasutada järelvalve all, mitte lasta beebil suhu panna, kuna paberi märgumisel võivad selle tükid sattud beebi suhu.

MÄLESTUSTEKARBID

Bränd ISE poolt käsitööna valmistatud ilusad karbid imeliste ja eriliste mälestuste säilitamiseks. Mälestustekarp on hea kink igale lapsele, emale vanaemale, samuti tore kink beebipeoks. Karp on valmistatud tugevast papist ning kaunistatud erinevate disainidega.

MUSLIINLAPI KOMPLEKT

Hutch&Putch musliinilapid on mitmekülgsed ja absoluutselt universaalsed. Neid saab kasutada jalutuskäru kattena, päikesekaitsena, kerge suvise tekina, beebi suulapina või privaatsemaks imetamiseks ja mähkimiseks. 

Musliin on katsudes pehme, mistõttu on see ideaalne tundlikule ja pehmele beebinahale. Kõik meie musliinilapid on õmmeldud Saksamaal ja vastavad GOTS standardile.

Suurused ja musliinilappide hooldus

* Praktiline komplekt kahe musliinilapiga

* Suurus 60x60cm

* Masinas pestav 40°C juures

* Kuivatikindel

* Mitte triikida

Musliinilappe kasutates ja pestes muutuvad need järjest pehmemaks ajaga, mis annab neile tüüpilised musliini omadused.

Peagi midagi uut

…ideed küpsevad

Peagi midagi uut

…ideed küpsevad

Shopping Cart
0

Sinu ostukorv on hetkel tühi

0